آشنایی با ققنوس - معرفی
آژانس هوایی ققنوس


آژانس مسافرتی ققنوس 40 سال است که در امر تبلیغات گردشگری و در راستای اطلاع رسانی گردشگری برای مسافران محترم کوشا بوده است. نمونه ای که در بالا آمده این امر را نشان می دهدکه در سال 1359 در روزنامه کیهان به چاپ رسیده است.

تاریخچه :
آژانس مسافرتی ققنوس بیش از 40 سال است که در زمینه ی گردش های گروهی فعالیت می کند و با اجرای تورهای گردشگری متنوع به اقصی نقاط جهان، سهم بزرگی را از انتقال فرهنگ گردشگری به خود اختصاص داده است. باید توجه داشته باشیم که امروزه از این حرکت با واژه ی «صنعت» نام برده می شود که نشانگر اعتبار و اهمیت این حرفه در تمام دنیا است . در این سالها آژانس هوایی ققنوس با برگزاری سالیانه بیش از 150 تور گوناگون و متنوع و ارسال هزاران مسافر ،نقشی پر رنگ در این صنعت ایفا کرده است.
حوزه های فعالیت :
آژانس ققنوس خدمات متنوعی در زمینه ی تورهای خروجی، ورودی، رزرو هتل در سراسر جهان با استفاده از پیشرفته ترین سیستم ها، همکاری با آژانس های بزرگ و معتبر دنیا، استفاده از هتل های عالی در مناسب ترین نقاط هر شهر و داشتن بیش از ده ها همکار کارآزموده ی تمام وقت، همچنین همکاری راهنمایان کارآزموده ی فرهیخته با بیشترین اطلاعات و دانسته ها، همواره به دنبال تنوع، نوآوری و پویایی بوده و بیشترین توجه را به بار فرهنگی تورها داشته است.
تورهای خانوادگی آژانس ققنوس باعث شده که مشتریان گرامی ما در طول سفرها دوستان جدیدی بیابند که سالیان سال است به رفت و آمد خانوادگی با یکدیگر ادامه می دهند. ما نماینده ی رسمی کشتی مجلل استارکروز و کشتیرانی نروژ در ایران هستیم و همواره آمادگی داریم تا خدمات کاملی به مشتریان گرامی خود ارایه دهیم.
خدمات نوین :
آژانس ققنوس در سال های اخیر با همکاری متخصصین خبره در زمینه فناوری اطلاعات و سرمایه گزاری های علمی و مالی، تلاش کرده است همگام با پیشرفت های جهانی در زمینه خدمات غیر حضوری، حرکت نماید و با ایجاد وبسایت جدید این مجموعه و ارائه امکاناتی آنلاین و لحظه ای همچون رزرو هتل های بین المللی و حطوط هوایی خارجی و داخلی، در خدمات مشتریان عزیز خود در همه ساعت و روز باشد.
همچون ققنوس تازه می شویم :
آژانس هوایی ققنوس مفتخر است اعلام نماید که از چند وقت دیگر به مجموعه ساختمانی " دنیای ققنوس " جابه جا خواهد شد و با افزایش چشمگیر فضا و امکانات خود بتواند در ارائه خدماتی بهتر در خدمات مشتریان خود باشد. همچنین با قرارگیری درمحلی خارج از طرح ترافیک و با امکانات فضای پارکینک اختصاصی، امید است مسافران را بیشتر در این مجموعه ببینیم.
در نهایت...
به شما عزیزان توصیه می کنیم با توجه به مشکلات موجود در راه اخذ ویزا، محدود بودن پروازها و همچنین استقبال همیشگی دوستداران سفر از آژانس مسافرتی ققنوس با مطالعه ی بروشور و کتاب ققنوس، مسیر مسافرت خود را برگزینید و هر چه زودتر ثبت نام فرمایید تا بتوانیم با ارایه ی بهترین سرویس ها در خدمت شما باشیم و سفری فراموش نشدنی را برای شما عزیزان تدارک بینیم
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي ققنوس محفوظ مي باشد.